Пакети з петлевою ручкою

Пакети з петлевою ручкою

Пакети з петлевою ручкою – це гармонійне поєднання презентабельного зовнішнього вигляду та відмінних експлуатаційних характеристик. Завдяки універсальному дизайну та блискучій поверхні поліетиленові пакети даного типу не рідко обирають для розміщення будь-якої рекламної інформації.

Основними перевагами пакетів з петлевою ручкою є:

  • Естетично привабливий зовнішній вигляд;
  • Блискуча та зносостійка поверхня;
  • Універсальність та зручність у використанні;
  • Міцність та надійність;
  • Можливість розміщення будь-якого друкованого зображення;
  • Експлуатаційна довговічність.

Пакети з петлевою ручкою на замовлення

Поліетиленові пакет типу «петля» - це вдалий вибір для демонстрації фірмового стилю компанії.

Особливістю пакетів з петлевою ручкою є можливість нанесення друкованих зображень високої якості. Брендовані пакети з петлевою ручкою не рідко можна побачити, як на виставках або презентаціях, так і на промо-акціях відомих фірм-виробників. Це можуть бути, як пакети «петля» з логотипом компанії, так і пакети з петлевою ручкою у корпоративних кольорах підприємства. Можливість ефектно презентувати бренд-бук компанії робить поліетиленову продукцію даного типу вдалим вибором для створення успішного іміджу.

Для того, щоб поліетиленові пакети з петлевою ручкою стали дієвим інструментом реклами їх виготовлення варто довіряти команді кваліфікованих експертів.

Замовити виготовлення поліетиленових пакетів з петлевою ручкою в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує професійне виготовлення пакетів типу «петля» будь-якого рівня складності. Завдяки високоякісному обладнанню та команді кращих експертів ми швидко реалізуємо виробництво поліетиленової продукції у відповідності до бренд-буку Вашого підприємства. Для забезпечення екологічної безпечності та конструкційної надійності, пакети «петля» та ручки виготовляються тільки з щільнішого матеріалу. Як результат, поліетиленова продукція типу «петля» відмінно підійде для упаковки, як косметичної та парфумерної продукції, так і медикаментів або продуктів харчування. В залежності від бренд-буку підприємства, друк на поліетиленовому пакеті від нашої компанії пропонується з використанням не тільки до чотирьох кольорів, але й у повно колірному вигляді. Крім того, ручка може бути виконаною у іншому кольорі. Як результат, брендований пакет з петлевою ручкою стане яскравою візитною карткою Вашого підприємства.

Для того, щоб замовити пакети з петлевою ручкою оптом або у роздріб Вам достатньо лише зв’язатися з менеджерами нашої компанії. Крім того, саме в нас Ви зможете знайти, як пакети типу петля або пакети «майка», так і пакети врізна ручка, пакети для шин та біо-розчинні пакети по ціні від виробника.

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це професійне виробництво пакетів з друком зображення будь-якої складності та тільки доступні ціни.