Пакети-вкладиші в коробку

Сьогодні, поліетиленові пакети-вкладиші є популярним вибором для надійного захисту продуктів харчування від дії факторів зовнішнього середовища. Завдяки своїй універсальній будові та екологічно безпечному матеріалу, такі пакети відмінно захищають продукцію від вологи, пилу та не утворюють конденсат. За напрямком застосування пакети даної категорії є універсальними та підходять для збереження, як товарів промислової групи, так і продуктів харчування.

Пакети-вкладиші широко використовуються для упаковки кондитерських та хлібо-булочних виробів, а також м’ясної продукції. Крім того, пакети-вкладиші не рідко обирають для додаткового рівня захисту під час транспортування медикаментів, парфумерії та косметики. Відмінне збереження продукції досягається завдяки поліетилену низького тиску, з якого виготовлений кожен пакет-вкладиш. Товщина пакетів вкладишів коливається від 10-45 мкм в залежності від розмірів пакету.  У тому випадку, якщо упаковка призначається для морожених продуктів харчування варто обирати пакети, виготовлені з поліетилену високого тиску. Залежно від формату упаковки товщина пакетів складає  від 25-80 мкм.

Основними перевагами поліетиленових пакетів-вкладишів в коробку є:

  • Універсальність застосування;
  • Конструкційна надійність;
  • Екологічна безпечність;
  • Широкий вибір розмірів під коробку;
  • Зручність у використанні;
  • Довговічність;
  • Доступна ціна.

Знайти пакети вкладиші, виготовлені з поліетилену низького або високого тиску в Україні Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише звернутися до компанії «ЛОГО ГРУП».

Купити пакети-вкладиші в коробку з доставкою по Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це вдалий вибір для якісної та надійної упаковки продуктів будь-якого цільового призначення. Завдяки багаторічному досвіду роботи та команді кращих експертів ми швидко виготовимо пакети-вкладиші потрібного формату та кольору для безпечного та зручного транспортування продукції.

Для того, щоб підтвердити замовлення на виробництво пакетів-вкладишів, пакетів типу майка або пакетів з петлевою ручкою Вам необхідно зв’язатися з менеджерами «ЛОГО ГРУП». Знайти контактну інформацію Ви зможете у розділі «Контакти» на нашому сайті.

Компанія «ЛОГО ГРУП» - це поліетиленові пакети-вкладиші в коробку оптом та у роздріб з гарантією якості.