Упаковка для товарів побутової хімії

Упаковка для товарів побутової хімії

Упаковка для товарів побутової хімії – це потужний інструмент для безпечного та довготривалого збереження товарів побутової групи. Саме до пакувальних матеріалів даної категорії товарів ставляться найвищі вимоги, завдяки яким досягається відмінна герметичність, бар’єрна стійкість та необхідна міцність. Особливістю пакувальних матеріалів для товарів побутової групи є високий показник інертності по відношенню до хімічно активних речовин. Як результат, спеціалізовані пакувальні матеріали для побутової хімії забезпечують не тільки безпечне та герметичне збереження продукції, але й зберігають пакувальну нейтральність до дії хімічно активних інгредієнтів вмісту пакету. Додатковою перевагою спеціалізованої упаковки для товарів побутової хімії є висока аромо- та вологостійкість, що дозволяє зберегти цінність кожної одиниці побутової продукції.

Основними перевагами пакувальних матеріалів для товарів побутової хімії є:

  • Інертність до хімічно активних компонентів;
  • Міцність та герметичність;
  • Стійкість до механічних пошкоджень;
  • Вологостійкість;
  • 100% збереження всіх властивостей вмісту пакету;
  • Безпечність під час транспортування;
  • Естетична привабливість;
  • Зручність у використанні для споживачів;
  • Можливість розміщення будь-яких друкованих зображень.

Окрім можливості відмінно захистити вміст пакету від впливів факторів зовнішнього середовища, оригінальну упаковку для товарів побутової групи не рідко обирають у якості потужного маркетингового інструменту. Саме на спеціалізованій пакувальній продукції не рідко можна побачити яскравий логотип, слоган-мотиватор або характеристики вмісту упаковки. Можливість сучасно презентувати конкурентні переваги продукції, робить упаковку для товарів побутової групи з логотипом найдієвішим інструментом для закріплення бізнес-позицій підприємства.

Для того, щоб упаковка для товарів побутової групи гармонійно об’єднала в собі відмінні експлуатаційні характеристики та «правильний» бренд-бук підприємства, процес виготовлення пакувальних матеріалів варто довіряти виключно кваліфікованим експертам.

Купити пакувальні матеріали для товарів побутової групи в Україні

Компанія «ЛОГО ГРУП» пропонує індивідуальне виготовлення упаковки для товарів побутової групи будь-якого рівня складності у відповідності до фірмового стилю підприємства. Завдяки широкому парку устаткування та високоякісним матеріалам, кожна пакувальна продукція від «ЛОГО ГРУП» є екологічно безпечною та відповідає всім пакувальним вимогам якості чинного Законодавства. Крім пакувальних матеріалів для побутової хімії, саме в нас Ви можете замовити упаковку для товарів кондитерської галузі, упаковку для молока та кисломолочної продукції або пакети типу «Майка» з логотипом, які підвищать рівень сервісу у обслуговуванні Ваших клієнтів.

Для замовлення упаковки для товарів побутової групи у роздріб або оптом Вам необхідно зв’язатися з менеджерами «ЛОГО ГРУП». В залежності від особливостей Вашого підприємства ми порекомендуємо оптимальний вид пакувальних матеріалів, які відмінно презентують продукцію Вашого підприємства.

Компанія «ЛОГО ГРУП» – це вдалий вибір для сучасного пакування товарів різного цільового призначення та тільки доступні ціни.